Warunki i koszty dostawy

Warunki oraz koszty dostawy.

  1. Towary są dostarczane za pośrednictwem kuriera.
  2. Dostawa towarów realizowana jest tylko na terenie Polski.
  3. Koszty dostawy przy zakupie do 200,00 zł ponosi Klient składający zamówienie u Sprzedającego za pośrednictwem strony internetowej www.apolla.pl.
  4. Koszt dostawy towaru zakupionego przez Klienta, o wartości wyższej niż 200 zł ponosi Sprzedawca/Usługodawca
  5. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany kosztu dostawy po wcześniejszym uwzględnieniu danej zmiany w Regulaminie.
  6. Sprzedający dostarcza towar Klientowi wraz z dokumentem sprzedaży w postaci dowodu sprzedaży lub faktury, który jest dołączony do listu przewozowego.
  7. Przed odebraniem towaru od kuriera Klient powinien sprawdzić czy zamówiony towar nie jest uszkodzony oraz czy towar jest zgodny z zamówieniem. Sprawdzenie stanu przesyłki i określenie charakteru uszkodzenia lub zniszczenia opakowania dokonane w obecności kuriera, w tym sporządzenie protokołu szkody, ułatwi Sklepowi rozpatrzenie reklamacji.
  8. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru wynikające z błędnie podanego przez Klienta adresu dostawy. W przypadku zwrotnego odesłania zamówionego towaru do Sklepu przez przewoźnika, Sprzedawca skontaktuje się z Klientem drogą elektroniczną lub telefonicznie, ustalając ponownie z Klientem termin i koszt dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl